Branżowe

ADDITIVE MANUFACTURING WORKSHOPS 2020 - Wrocław [3.6.2020]


We Wrocławiu w dniach 3-4 czerwca 2020 r. odbędzie się poświęcona praktycznemu wykorzystaniu druku 3D w zastosowaniach przemysłowych i badawczych pierwsza edycja Warsztatów Additive Manufacturing Meeting 2020.


W czasie AMM2020 Edycja Warsztatowa specjaliści i liderzy z branży podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie technologii przyrostowych (druk 3D/AM). Warsztaty będą odbywać się równolegle, w formacie czterech sesji tematycznych: Jakość, Technologie, Oprogramowanie i/oraz Aplikacje. Każdy uczestnik może sam decydować, w jakich warsztatach weźmie udział i odpowiednio tworzyć własny program. 

Program warsztatów skierowany jest zarówno dla zaawansowanych, jak i dla początkujących użytkowników technologii przyrostowych. Dodatkowo dla uczestników zorganizowano sesję networkingową oraz kilka ciekawych wystąpień.

--> REJESTRACJA ON-LINE

Organizatorem wydarzenia jest jednostka badawcza CAMT-FPC (Centre for Advanced Manufacturing Technologies – Fraunhofer Project Center CAMT-FPC) powstała w 2008 roku na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej, która wchodzi w skład międzynarodowego Centrum Badawczego Fraunhofer Project Center (FPC) utworzonego razem z Fraunhofer Geselschaft z Drezna w obszarze technologii laserowych i przyrostowych. 

Więcej informacji na stronie:
www.3dmeeting.pl

Miejsce:
Budynek H-14
Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 40
50-370 Wrocław

Kontakt:
Biuro
Politechnika Wrocławska
Bud. B-4 / pok. 1a.23
camt@3dmeeting.pl
+48 71 320 20 44

Laboratorium
Center of Advanced Manufacturing
Technologies Fraunhofer Project Center
ul. Łukasiewicza 5
50-371 Wrocław


za 54 dni
Powiązane:
Partnerzy