Branżowe

Warsaw Industry Week 2021 - Nadarzyn [8.6.2021]TARGI PRZEŁOŻONE

Nowy terminie targów to 8-10 listopada 2021 roku.

Więcej informacji na 3don.pl pod linkiem: 
-->https://3don.pl/branzowe/kalendarium/v/1048/warsaw-industry-week-2021

V Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week odbędą się w dniach od 8 do 10 czerwca 2021 r. w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo Kongresowym Ptak Warsaw Expo.

Warsaw Industry Week to impreza dedykowana dla branży przemysłowej, będąca miejscem efektywnych spotkań w biznesie maszynowym, obróbki metalu, tworzyw oraz drewna. Optymalna lokalizacja, specjalistyczne strefy wystawiennicze, know-how w realizacji wydarzeń przemysłowych, profesjonalne sektory tematyczne to wszystko by na trzy dni Warsaw Expo nabrało charakteru przemysłowego miasteczka, gdzie nauka spotyka się z biznesem.

W czasie wydarzenia prezentowana jest oferta producentów oraz dystrybutorów z branży maszyn do obróbki metali, obrabiarek skrawających, obrabiarek cnc, maszyn do obróbki drewna, maszyn do obróbki plastycznej, maszyn do cięcia laserem i wodą, tokarek, narzędzi do obróbki, systemów CAD/CAM, oprogramowania dla przemysłu, automatyki i robotyki w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, narzędzi pomiarowych i metrologii przemysłowej, inżynierii utrzymania ruchu, lakiernictwa przemysłowego, osprzętu spawalniczego oraz innych rozwiązań dla szeroko pojętego przemysłu.

Duża przestrzeń i szerokie spektrum salonów tematycznych pozwala poznać nowości i rozwiązania z wszystkich kluczowych sektorów przemysłu, rozwijających się w Polsce.

Strona www:
www.industryweek.pl

Miejsce:
Centrum Wystawienniczo - Kongresowe 
Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62, 
05-830 Nadarzyn, Polska

Kontakt:
Kamil Gwadera
Dyrektor Grupy Projektów 
k.gwadera@warsawexpo.eu 
+48 887 246 000

za 22 dni
Powiązane:
Partnerzy